KONTAKT OS

Kontktformular

Ring til os på +45 82 820 820 eller udfyld felterne i formularen og vi vender tilbage hurtigst muligt


Besøgsadresse

Futurebox

Elektrovej 331

2800 Kongens Lyngby

You are in advanced mode.

You can turn it off in left sidebar. To use advanced options, you will need to enter your own Google Maps API Key.

Get Google API Key

RING TIL OS

+45 82 820 820 

EMAIL OS

kundesupport@miwire.net

ADRESSE

MiWire ApS

C/O DTU Science Park  

Diplomvej 381

2800 Kongens Lyngby

CVR: 38139029

Mød os

MiWire er en dansk teknologi virksomhed, der blev grundlagt i 2016 og har i dag to patenter. I 2018 kørte vi vores første pilotprojekt i den lille nordsjællandske by Gurre med stor succes. Senere samme år deltager vi i og vinder Danish Tech Challenge som er et vækstforløb under Industriens Fond. I den forbindelse fik vi mulighed for at accelerere udviklingen og kommercialisere vores produkt i et fagligt fællesskab med højt tempo og stærke kompetencer. Undervejs i forløbet fik vi besøg af H.K.H. Kronprins Frederik, samt til finalen, hvor han overrakte prisen. I dag har vi solgt RouDem til flere hundrede kunder, er på vej ud over Danmarks grænser og har flere spændende udviklingsprojekter i gang. 

CEO

David Fleischer

  • +45 21 26 23 80

  • david@miwire.net

CFO

Anders U. Jensen

  • +45 29 70 23 00

  • anders@miwire.net

CTO

Mikael Espersen

  • +45 29 80 33 42

  • mikael@miwire.net

Studentermedarbejder

Nadia Fleischer

  •  +45 51 55 78 72

  • nadia@miwire.net

Developer

Karsten Gosvig

  • karsten@miwire.net

IT-udvikler og teknisk support

Sebastian

  • + 45 28 60 91 90

  • sebastian@miwire.net